Dovoz tovaru do Jastrabia

02.10.2014 12:54

NAJBLIŽŠIE TERMÍNY DOVOZU:

-  ak spravíte objednávku do soboty 23.12.2017 do 9:00 hod.na www.oblecenieprekojencov.sk , tovar si môžete vyzdvihnúť v predajni (resp. v dome č.28) v Šar. Jastrabí hneď v sobotu podvečer, resp. v nedeľu 24.12.2017 doobedu.

 

 

AKO SPRAVIŤ OBJEDNÁVKU?

1. Na www.oblecenieprekojencov.sk si vyberte kategóriu oblečenia - vyberte si daný produkt, o ktorý máte záujem (kliknite na fotku alebo názov) - vpravo Vám naskočia "varianty", kde sú farba a číslo, ktoré sa dajú rozkliknúť, opäť si vyberiete to, o čo máte záujem a stlačite tlačidlo "KÚPIŤ".

2. Teraz máte možnosť "POKRAČOVAŤ V NÁKUPE" alebo ukončiť objednávku "ZAPLATIŤ".

3. Vyplníte Vaše meno, adresu, mail, telefón... - a stlačíte "POKRAČOVAŤ".

4. A už len odškrtnete, že súhlasíte so zmluvnými podmienkami a vyberiete typ dopravy a spôsob platby  - posledný "OSOBNÝ ODBER V ŠAR. JASTRABÍ". A stlačíte opäť "POKRAČOVAŤ".

5. Tu sa Vám objaví Vaša celá objednávka, odkontrolujete. Ak by ste chceli platitť prevodom na účet, tak mi to môžete napísať do "odkazu predajcovi" a ja Vám pošlem údaje k platbe na Váš mail.

6. Po odkontrolovaní stlačíte posledné tlačidlo potvrdzujúce objednávku "ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU S POVINNOSŤOU PLATBY". (na čo Vám do 5 minút príde potvrdenie, že sme objednávku prijali)

 

 

 

 

Späť