SLOVENSKÉ LÁTKOVÉ PLIENKY

08.09.2016 10:16

    V našom internetovom obchode www.oblecenieprekojencov.sk sa snažím ponúkať slovenský tovar. Práve preto som sa rozhodla aj obyčajné látkové biele bavlnené plienky vyskúšať od nášho jediného slovenského výrobcu Antony. No nebola som spokojná. Plienky sú síce 100% bavlna, majú potrebný cerifikát, no z môjho pohľadu a skúseností sú riedko tkané. Preto sme ich aj stiahli z predaja a vrátili sa k osvedčeným plienkam (od českého výrobcu), ktoré predávame aj v našom kamennom obchode už vyše 20 rokov. Výrobca Hybler sa medzičasom premenoval na Prem, no kvalita plienok ostala. Sú kvalitné, husto tkané, biele aj s potlačou. Veľa mamičiek tvrdí, že sú to plienky „ako boli kedysi“.

Od slovenského výrobcu Antony Vám ponúkame:

  • plienky s potlačou 70x80cm, ktoré sú tiež nie práve najhustešie, no majú krásne vzory a veľmi dobre poslúžia na ozdobu postieľky, kočiarika, ako clona pred slnkom, ako ľahká prikrývka či len tak na hranie, žužlanie.
  • flanelové plienky 70x80cm, ktoré majú úžasné potlače, sú mäkké, veľmi príjemné na dotyk. Slúžia predovšetkým ako ľahká prikrývka v letných mesiacoch.

    Konkrétne vzory, ktoré nemáme aktuálne skladom Vám nevieme zabezpečiť na 100%, nakoľko od výrobcu kupujeme balenie 10ks, kde je mix vzorov, ktoré sa stále menia.

 

Od českého výrobcu, ktorý je podľa mňa kvalitatívne lepší máme skladom:

Plienkové osušky si zákazníci kupujú dokonca aj pre seba, nie len pre deti. Sú dostatočne veľké, dobré savé a rýchloschnúce.

Späť