SLOVENSKÉ OBLEČENIE PRE NEDONOSENÉ, resp. VEĽMI MALÉ BÁBäTKÁ

26.09.2016 10:45

Aj Vaše bábätko sa na svet poponáhľalo a narodilo sa s dĺžkou pod 50cm? Vaša základná výbavička ale začína až veľkosťou 56 či 62? Máte pocit, že sa zatiaľ v týchto veľkostiach Váš drobček stráca? Máme riešenie.

Aj náš slovenský trh sa začína prispôsobovať trendu, že sa rodí čím ďalej tým viac nedonosených bábätiek. Vyrábajú sa aj veľkosti 50 či dokonca len 44. S menšími veľkosťami sme sa už v slovenskej ponuke nestretli. Nie je to síce obrovské množstvo modelov, no určite si vyberiete. V našom eshope www.oblecenieprekojencov.sk sme vytvorili pre tieto mrňavé vecičky špeciálnu kategóriu – Do veľkosti 50.

V ponuke je čisto biela kolekcia od Antony – body na preklad, body so zapínaním na pleci, dupačky, polodupačky či čiapočka. Zopár modelov ponúka aj Gaji – krásne biele slávnostné dupačky, či košieľky. Od Richelieu sú v ponuke súpravičky, dokonca aj huňaté, kabátiky, dupačky, body či košieľky. Snažíme sa mať stále v ponuke dostatočný výber (vrámci možností), nakoľko práve podľa slov našich zákazníkov je tieto čísla dosť problematické zohnať, resp. aj keď sú k dostaniu, tak sú dosť vysoké ceny.

Tak veríme, že si u nás vyberiete.

   

Späť