Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Odmietnuť všetko môžete tu.

KONTAKTY

Ing.Miroslava Dvorščáková
Kružlová, 110
090 02 Kružlová
tel: +421918914288
napíšte nám
(tovar nie je možné na adrese vyzdvihnúť)

TOVAR V AKCII

naša cena 1,90 EUR
skladom
naša cena 6,15 EUR
skladom
naša cena 3,50 EUR
skladom

BAVLNENÉ PLIENKY

    V našom internetovom obchode www.oblecenieprekojencov.sk sa snažím ponúkať slovenský tovar. Práve preto som sa rozhodla aj obyčajné látkové biele bavlnené plienky vyskúšať od nášho jediného slovenského výrobcu Antony. No nebola som spokojná. Plienky sú síce 100% bavlna, majú potrebný cerifikát, no z môjho pohľadu a skúseností sú riedko tkané. Preto sme ich aj stiahli z predaja a vrátili sa k osvedčeným plienkam (od českého výrobcu), ktoré predávame aj v našom kamennom obchode už vyše 20 rokov. Výrobca Hybler sa medzičasom premenoval na Prem, no kvalita plienok ostala. Sú kvalitné, husto tkané, biele aj s potlačou. Veľa mamičiek tvrdí, že sú to plienky „ako boli kedysi“.

Od slovenského výrobcu Antony Vám ponúkame:

  • plienky s potlačou 70x80cm, ktoré sú tiež nie práve najhustešie, no majú krásne vzory a veľmi dobre poslúžia na ozdobu postieľky, kočiarika, ako clona pred slnkom, ako ľahká prikrývka či len tak na hranie, žužlanie.
  • flanelové plienky 70x80cm, ktoré majú úžasné potlače, sú mäkké, veľmi príjemné na dotyk. Slúžia predovšetkým ako ľahká prikrývka v letných mesiacoch.

    Konkrétne vzory, ktoré nemáme aktuálne skladom Vám nevieme zabezpečiť na 100%, nakoľko od výrobcu kupujeme balenie 10ks, kde je mix vzorov, ktoré sa stále menia.

 

Od českého výrobcu, ktorý je podľa mňa kvalitatívne lepší máme skladom:

  • biele plienky 70x70cm, 80x80cm
  • biele plienkové osušky 90x100cm
  • plienky s potlačou 70x70cm
  • plienkové osušky s potlačou 90x100cm

Plienkové osušky si zákazníci kupujú dokonca aj pre seba, nie len pre deti. Sú dostatočne veľké, dobré savé a rýchloschnúce.